Čo je to rekuperácia?

Rekuperácia vzduchu je spôsob vetrania budov so spätným získavaním tepla. V obvodovej stene obytných miestností sú zabudované vetracie jednotky pre prívod a odvod vzduchu. Odpadový vzduch prúdi z týchto miestností s vyššou teplotou do vetracieho zariadenia, kde mu výmenník tepla odoberie časť tepelnej energie a odovzdá ju čerstvému vzduchu, ktorý je do výmenníka privádzaný z vonku. Tento systém má účinnosť až 93%, preto sa často používa pri nízkoenergetických domoch.

Naša ponuka:

PRANA

Rekuperáčna jednotka PRANA odsáva znečistený a vlhký vzduch z miestnosti a privádza čistý. Vďaka jednoduchej a efektívnej konštrukcii, teplý vzduch prechádzajúci cez medený výmenník odovzdáva svoje teplo čerstvému a studenému vzduchu zvonku. Nedochádza tu k premiešaniu prúdov a PRANA pôsobí ako stále otvorené okno bez akejkoľvek straty interiérového tepla.

Sme autorizovaný dealer PRANA Patinum s.r.o. na Slovensku. Spoločnosť PRANA je autorom a výrobcom komplexných energeticky účinných riešení pre vetracie systémy s rekuperáciou tepla.

AKO TO PRACUJE?

 Rekuperačná jednotka PRANA odsáva znečistený a vlhký vzduch z miestnosti a privádza čistý. Vďaka jednoduchej a efektívnej konštrukcii, teplý vzduch prechádzajúci cez medený výmenník odovzdáva svoje teplo čerstvému a studenému vzduchu zvonku. Nedochádza tu k premiešaniu prúdov a PRANA pôsobí ako stále otvorené okno bez straty tepla.

Stále čerstvý vzduch vo Vašom domove zabezpečí  rekuperačná jednotka Prana.

15 rokov skúsenosti, 4 roky na Slovensku

úspešne predáva sa vo viac ako 20 štátoch

viac ako 100 000 realizovaných objektov

PREČO PRÁVE MY?

Sme autorizovaný dealer PRANA Patinum s.r.o. na Slovensku.
Pre našich zákazníkov neponúkame tovar, ale riešenie ich problému a zabezpečenia pohodlia v domácnosti. Práve preto preferujeme zodpovedný prístup ku každému objektu.