Supfire A2-X

Kód: 837
Neohodnotené
Značka: Supfire
€15,12
Na dotaz

Supfire A2-X - Baterka

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia 

Supfire A2-X je kompaktná baterka, ktorá využíva vysoko kvalitné LED JINGRUI XK. Zmestí sa do vrecka, batohu, kabelky či dokonca do vrecúšok a vďaka odolnosti proti postriekaniu bude fungovať za každých podmienok a v nepredvídaných situáciách. Baterka je vyrobená z veľmi odolného leteckého hliníka, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu a opotrebovaniu.

Baterka je napájaná z jednej batérie 18650 (súčasť balenia). Batériu je možné veľmi rýchlo nabiť prostredníctvom portu micro USB, takže nemusíte batériu vyberať z baterky. Pri použití baterky je stav nabitia batérie indikovaný LED osvetlením: zelená znamená, že je batéria dostatočne nabitá; červená farba označuje potrebu dobiť batériu.

Baterka svieti jasom 700 lúmenov s výkonom 7 wattov, poskytuje silné svetlo a má dlhú životnosť, takže sa nemusíte obávať častej výmeny diódy. Baterka má 5 režimov svietenia. 3 režimy slúžia na ovládanie jasu (silný, stredný, nízky) a ďalšie dva slúžia na zapnutie stroboskopického alebo SOS svetla.

Zdroj svetla JINGRUI XK LED
Jasnosť  700 lm, ZOOM
Materiál Letecký hliník
Rozmery 127 x 27 x 25 mm
Batéria  Li-Ion 18650 
Čas práce Od 3 do 5 hod
Dosah svetla 100-200 m
Vodeodolnosť  Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Baterky
Záruka: 2 roky