Sonoff Slampher

Kód: 112
Neohodnotené
Značka: Sonoff
€16,68
Na dotaz

Sonoff Slampher 

Sonoff Slampher - inteligentná wifi objímka na žiarovku - inteligentná wifi objímka na žiarovku urobí z každého svietidla, z každej lampičky inteligentné osvetlenie. Potrebné je len naskrutkovať Slampher medzi existujúcu objímku a žiarovku a môžete ovládať osvetlenie vzdialene cez internet, lokálne, aj pomocou 433Mhz ďiaľkového ovládača(nie je súčastou potrebné dokúpiť).

Detailné informácie

Podrobný popis

 Technická špecifikácia:

  • Využíva cloudového prostredia Amazon Web Services (AWS) pre zabezpečené pripojenie do internetu a pre ovládanie pomocou pripojenej aplikácie eWeLink z mobilného telefónu (Android aj iPhone) odkiaľkoľvek na svete. Aplikácia eWeLink a služby spojené s prevádzkou zariadenia sú poskytované zdarma.

   433MHz RF ON / OFF - Zapnutie a vypnutie pomocou RF kľúčenky alebo bezdrôtového RF vypínača
   Remote ON / OFF - Zapnutie a vypnutie na diaľku odkiaľkoľvek na svete pomocou aplikácie eWeLink, ktorá je dodávaná a ktorej používanie je vždy zadarmo
   Sync Status - Stav spínače (zapnuté / vypnuté) je v aplikácii E-WeLink zobrazovaný v reálnom čase bez ohľadu na to, akým spôsobom došlo k prepnutiu vypínača (stlačením tlačidla, na diaľku, časovačom, programom, chytrou scénou ...)
   Timing - Neobmedzené možnosti programovaní vypínača (časovač, pravidelné zapínanie a vypínanie v určitých intervaloch, odpočet času ...)
   Share Control - Zdieľanie spínače s viacerými užívateľmi (napríklad s ostatnými členmi domácnosti)
   Smart Scene - Chytré scény - programovanie vypínače na základe udalostí z iných zariadení (napríklad rozsvietenie svetla po otvorení dverí, zvýšenie teploty a podobne)
   Scene - Scény - Hromadné operácie viac zariadení naraz
   Voice Control - Hlasové ovládanie - Jednoduchá integrácia s Amazon Alexa, Google Home

UPOZORNENIE: 

 • Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, ktorý je na pravej strane. Norma STN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojenia pracovného vodiča na oboch stranách, avšak je v SR štandardom zapájať "fázu" vľavo. V takom prípade to znamená, že aj po vypnutí tejto zásuvky bude v ľavej zdierke stále Neodpojená fáza. Z tohto dôvodu nie je možné používať podobné zásuvky pre bezpečné odpojenie spotrebiča. V prípade akejkoľvek manipulácie so spotrebičom, ktorá by mohla spôsobiť úraz elektrickým prúdom, spotrebič fyzicky odpojte zo zásuvky.

 • Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám.

 • Zapojenie prístroja vyžaduje základné znalosti v oblasti elektrotechniky elektroinštalácie

 • Prístroj je pod napätím 230V pri neodbornej manipulácii  môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom poprípade môže nastať aj smrť ak si na to netrúfate doporučujeme montáž zveriť odborníkom.

 • Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfigurácii pripojenia k Wifi prístupovým bodom a podobne.

 • Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s telefónmi s operačným systémom Apple a Android.

 • Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 • Aplikáciu je nutné stiahnuť z príslušného AppStore / GooglePlay

 

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentná domácnosť
Záruka: 2 roky