Sonoff RF Bridge

Kód: 121
Neohodnotené
Značka: Sonoff
€16,80
Na dotaz

Sonoff RF Bridge

Sonoff RF Bridge nová verzia - je veľmi zaujímavá a užitočná vecička. Je to skutočný most medzi vašou domácou WiFi sietou a akýmkoľvek RF ovládačom s pracovnou frekvenciou 433MHz.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Technická špecifikácia:

  • S jeho momocou môžete:

   Pripojiť dverné alebo priestorové čidlo a určiť udalosti, ktoré majú nastať vo vašej inteligentnej domácnosti,  napr. keď niektoré z čidiel zaznamená "alarm pohyb otvorenie dverí okna a podobne". rosvietiť svetlo, spustiť sirénu, notifikovať vás prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo ovládať akékoľvek Sonoff zariadenie s pomocou 433MHz ovladača aj keď toto zariadenie nie je vybavené 433MHz RF funkciou.

    Napríklad môžete ovládať Sonoff Basic pomocou 433MHz kľúčenky. V praxi to vyzerá tak, že stlačíte tlačidlo na kľúčenke, Sonoff RF Bridge toto stlačenie zaznamená a cez chytré scény dá pokyn spínaču Sonoff Basic, aby sa zapol / vypol.  dalej možete ovládať cez internet pomocou aplikácie eWeLink staršie 433MHz RF spínače a zásuvky, ktoré bolo do teraz možné ovládať len lokálne (bezdrôtovým RF ovládačom).

UPOZORNENIE: 

 • Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, ktorý je na pravej strane. Norma STN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojenia pracovného vodiča na oboch stranách, avšak je v SR štandardom zapájať "fázu" vľavo. V takom prípade to znamená, že aj po vypnutí tejto zásuvky bude v ľavej zdierke stále Neodpojená fáza. Z tohto dôvodu nie je možné používať podobné zásuvky pre bezpečné odpojenie spotrebiča. V prípade akejkoľvek manipulácie so spotrebičom, ktorá by mohla spôsobiť úraz elektrickým prúdom, spotrebič fyzicky odpojte zo zásuvky.

 • Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám.

 • Zapojenie prístroja vyžaduje základné znalosti v oblasti elektrotechniky elektroinštalácie

 • Prístroj je pod napätím 230V pri neodbornej manipulácii  môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom poprípade môže nastať aj smrť ak si na to netrúfate doporučujeme montáž zveriť odborníkom.

 • Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfigurácii pripojenia k Wifi prístupovým bodom a podobne.

 • Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s telefónmi s operačným systémom Apple a Android.

 • Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 • Aplikáciu je nutné stiahnuť z príslušného AppStore / GooglePlay

 

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentná domácnosť
Záruka: 2 roky