Sonoff POW R2

Kód: 115
Neohodnotené
Značka: Sonoff
€15,60
Skladom (2 ks)

Sonoff POW R2

Sonoff POW R2 -  WiFi Spínač s meraním spotreby - určený na ovládanie elektrických spotrebičov vzdialene cez internet. Využíva najspolahlivejšie a najbezpečnejšie cloudové prostredie od firmy Amazon Web Services (AWS) pre zabezpečené pripojenie do internetu a ovládanie pomocou pripojenej aplikácie eWeLink z mobilného telefónu (Android aj iPhone) odkiaľkoľvek na svete. Napájanie je riešené priamo z 230 V a výstupom (tiež 230 V) je možné ovládať spotrebiče až do záťaže 16A. Zariadenie  Smart Sonoff POW navyše meria aktuálnu spotrebu elektrickej energie (vo Wattoch) a dokáže kumulované hodnoty zobraziť v prehľadnej histórii po dňoch a mesiacoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

 Technická špecifikácia:

  • Vhodné na použitie všade tam, kde je potreba sledovať spotrebu na zapojenom elektrickom okruhu a odovzdávať túto informáciu online do vášho mobilu:

   Prenajímate krátkodobo nehnuteľnosť, chatu, apartmán? 
   Sledujte spotrebu na diaľku, s možnosťou daný spotrebič (svetlo, kúrenie, celý zásuvkový okruh) na diaľku i vypnúť, nastaviť časové spínanie a podobne.
   Zaujíma Vás aktuálna spotreba vášho počítača, televízie a pod...? 
   Zapojte Sonoff POW R2 na krátky predlžovací kábel a získate tak presný prístroj na meranie spotreby.
   Potrebujete vedieť, koľko daný spotrebič spotrebuje za mesiac, za rok? 
   Zapojte vašu klimatizáciu, filtráciu bazénu, elektrické kúrenie, počítač a pod... cez Smart Sonoff POW R2 a získate presnú a prehľadnú históriu o spotrebe elektrickej energie.

UPOZORNENIE: 

 • Zásuvka po vypnutí rozpojí kontakt, ktorý je na pravej strane. Norma STN 33 2000-4-46 umožňuje v pevných zásuvkách zapojenia pracovného vodiča na oboch stranách, avšak je v SR štandardom zapájať "fázu" vľavo. V takom prípade to znamená, že aj po vypnutí tejto zásuvky bude v ľavej zdierke stále Neodpojená fáza. Z tohto dôvodu nie je možné používať podobné zásuvky pre bezpečné odpojenie spotrebiča. V prípade akejkoľvek manipulácie so spotrebičom, ktorá by mohla spôsobiť úraz elektrickým prúdom, spotrebič fyzicky odpojte zo zásuvky.

 • Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám.

 • Zapojenie prístroja vyžaduje základné znalosti v oblasti elektrotechniky elektroinštalácie

 • Prístroj je pod napätím 230V pri neodbornej manipulácii  môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom poprípade môže nastať aj smrť ak si na to netrúfate doporučujeme montáž zveriť odborníkom.

 • Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfigurácii pripojenia k Wifi prístupovým bodom a podobne.

 • Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s telefónmi s operačným systémom Apple a Android.

 • Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 • Aplikáciu je nutné stiahnuť z príslušného AppStore / GooglePlay

 

Dodatočné parametre

Kategória: Inteligentná domácnosť
Záruka: 2 roky